| eddyeddy5 a întrebat:

Mi-am reincarcat cartusele pentru imprimanta Epson Stylus DX7450 si am incercat sa trag ceva dar nu imi iese. Se vad doar cateva dungi pe foaie. Poate are ceva faptul ca am lasat cartusele cam de 2 luni. Stiu, e mult. Dar am incercat sa trag de mai multe ori, dar nici o schimbare. Poate cineva sa ma ajute, sau nu exista un program sa resetez imprimanta? Mersi.

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Cred că s-au înfundat capilarele capului de imprimare. Ai aici soluţii : http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t610106.html