| anonim_4396 a întrebat:

mi-am uitat parola de la id-ul de mess si nu stiu stiu cum sa fac rost de ea. ma gandesc la u hack da cred ca ma risc cam mult. AJUTOR!

1 răspuns:
| hSh3ad a răspuns:

Intra pe Mess-Click pe Forgot your Password?-Te va duce pe o pagina in care vei zice daca ti-ai uitat parola sau daca ti-a fost furat contul, dar dai click pe I have a problem with my password.-Scrie ID tau si codul din imagine-si dupa aceasta vei avea de ales dintre: Sa-ti trimita mesaj pe adresa ta de e-mail secundara (adresa care ai scris-o cand ti-ai facut ID-ul) sau sa scrii Intrebarile tale de securitate.Recomand sa dai pe ID secundar. si iti vor zice ei prin e-mail cum sa faci.
Bafta!