| ANDREI_7565 a întrebat:

Salut, mi-am uitat parola de la yahoo si am selectat " V-ati uitat ID-ul sau parola " dar imi cere un id si nu il mai stiu sau numarul de telefon care intre timp l-am schimbat si nu mai am cartela veche de pe acel numar de telefon. ce pot face?

4 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Poti face ce spune si BlaDe17, daca nu merge atunci data viitoare asigura-te ca pui o parola care sa nu o uiti si sa raspunzi concret la intrebarile secrete!

| BlaDe17 a răspuns:

Incearca poate merge cu raspunsurile la intrebarile secrete, altfel nu ai nicio sansa.

| ANDREI_7565 explică (pentru BlaDe17):

Pai si unde dau sa raspund la intrebarile secrete?

| BlaDe17 a răspuns (pentru ANDREI_7565):

Cand dai la "I forgot my password" iti apar toate metodele prin care poti recupera parola/ID-ul.
Depinde de tine daca una din metode ai selectat-o sa fie cea cu intrebarile secrete.