| ShutFickOn a întrebat:

Salut, mi-au disparut banii si masinile dp samp. Am pus si ticket etc. Ce sa fac acum? ofer FUNDA.

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Sorry, dar nu cred ca mai ai ce sa faci. Sigur cont-ul ti-a fost spart si chiar daca faci ticket nu o sa iti dea nimeni nimic inapoi deoarece nu poti demonstra ca ai avut acei bani si masinile respective. Incearca sa faci un scan sa vezi daca nu ai un keylogger in PC deoarece e posibil sa fi luat unul dac anul erai atent. Daca nu ai nimic si ai PC-ul curat ai facut ceva ce am facut si eu, dar eu am avut noroc si nu aveam multe pe cont. Sigur, daca ti-a fost spart cont-ul in urma cu ceva timp ti-ai facut cont pe un server fantoma cu parola pe care o aveai si pe cont-ul principal. Pe serverele mari, parolele sunt criptate, adica chiar daca spargi baza de date nu poti vedea parolele playerilor, ceea ce pe acele servere nu exista... Iar daca acel server a fost spart. toate parolele au fost luate de cel care a l-a spart si incercate pe diferite servere cu numele tau. Si cam asta e procedura... Imi pare rau, dar nu cred ca mai ai ce face. FUNDA?

| ShutFickOn explică (pentru IonutR1):

Ce antivirus mi-ai recomanda?

| IonutR1 a răspuns (pentru ShutFickOn):

Pai nu stiu, ai putea sa mergi pe Avast.