| CanuAlx a întrebat:

Salut, mi s-a dezactivat Facebook-ul pentru ca am incalcat o regula a lor, cu acest Facebook eram conectat la Instagram si mi s-au inchis ambele conturi. Acum nu ma mai pot conecta de pe telefon cu nici un cont, chiar daca cineva incearca sa se conecteze la mine pe telefon cu contul de Facebook sau Instagram nu mai merge, imi da o eroare unde scrie: (Ne pare rau, a aparut o problema cu cererea ta). Am incercat sa restez telefonul sa sterg aplicatiile am incercat totul. Mi-am facut un cont nou cu care merge sa ma conectez de pe telefonul prietenului meu sau de pe calculator dar pe telefonul meu nu mai merge sa ma conectez cu nici un cont. Pls help

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reseteaza-ti telefonul la "factory settings" si apoi reinstaleaza faceBookul.