| Fl0rYYnUtzz a întrebat:

Miam facut un server de Counter Strike eu ma pot conecta pe el dar playeri nu pot am anteles ca e problema ca am ruter de la Clicknet HUAWEI SmartAX MT882 cine stie cumi imi pot schimba IP la ruter ?Dau funda am mare nevoie de ajutorbig grin
Cred ca majoritatea aveti aceasta problema!

Răspuns Câştigător
| marik99 a răspuns:

Pai, depinde pe ce retea esti la internet: Rds, NextGen, Upc, si depinde daca ai Ip Dinamic/Stabil/Schimbator happy.Eu ti-as sugera sa alegi Rds daca vrei sa iti schimbi Ip happywinking.

2 răspunsuri:
| ThunderBirdB a răspuns:

Suni la providerul tau de net dar mi se pare ca o sa renunti la router

| Fl0rYYnUtzz explică:

Am IP dinamic