| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Miercuri mi-a venit telefonul dupa eMAG ( Samsung galaxy s3)
Cand le-am pornit pentru primda data le-am configurat tot...
Da stiti butonul acela din dreapta sus..care aprinizi telefonul /blochiezi ecran etc /deblochiezi ecran.
Nu stiu ce are deci apas pe buton si dupa 3-4 secunde se deblochiaza ecranul.
Asa face el sau?
Sau pana face contact butonu etc.
Va rog sa raspunda cine stie despre ce e vorba...
Nu vreau raspunsuri inutile.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Asa face el pentru ca e nou si un prieten de al meu si-a luat galaxy S4 si tot asa facea la inceput dar dupa un timp merge bine

| MariuX a răspuns:

1) Poate face asa pentru ca nu e setat sa stea mai mult
EX : Al meu e dat la 30 secunde
Atentie!
Iti mananca mai multa baterie daca schimbi
2) Du-te la o firma GSM si daca are o problema ti-l repara eiwinking Bafta!
Nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns (mentionat si de TPU)

| AsuRo98 explică (pentru MariuX):

Il dau si eu la 30 de secunde? ca sa se blochieze sau deblochieze?

| MariuX a răspuns (pentru AsuRo98):

Ca sa nu se mai blocheze repedewinking

| AsuRo98 explică (pentru MariuX):

Ba n-ai inteles intrebarea mea e cand il deblochiez dupa ce s-a blocat nu invers.

| MariuX a răspuns (pentru AsuRo98):

Atunci fa-i ce am zis la
Bafta!

| AsuRo98 explică (pentru MariuX):

UP...Alt raspuns.