| amo7 a întrebat:

Nu am CD-R/DVD-R pentru a imi cumpara CD-ul cu FIFA 21 deci am sa-mi cumpar codul de acces. Intrebarea mea este de unde descarc jocul propriu-zis si unde pun acel cod? Aveti idee?

Răspuns Câştigător
| adyurs a răspuns:

Pai daca codul este pentru steam, instaleaza-ti steam. cel care vinde codul ar trebui sa precizeze pentru ce platforma este codul dar cel mai probabil e pentru steam

| amo7 explică (pentru adyurs):

Nu era pe Steam, dar m-am descurcat. Era Origin si am gasit unde sa pun codul. Multumesc!

1 răspuns: