| Cristi1305 a întrebat:

Nu imi mai gasesc contractul digi, unde as putea sa gasesc datele care trebuie bagate in router? Deoarece mi s-a luat curentul pentru un minut si s-a resetat routerul de tot! Si am sunat la ei si au zis ca imi dau mesaj, a trecut o ora si nu mi-au dat.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Pai suna iar la ei sa iti de'a mesaj, atunci cand ai facut contract cu ei de internet, ti s'a dat o foaie unde sunt trecute userul si parola. Daca ai pierdut o, doar ei iti pot da iar datele, nu poti ghici in stele sau de la alte site'uri pentru ca toata lumea are un user si o parola unice.
Succes!