| Adrian_Prigoreanu_1996 a întrebat:

Salut.
Nu imi pot aminti un joc pe care l-am jucat pe cand am fost copil.
Stiu ca prima misiune era ceva de genul in care erai in cer si in timp ce cadeai trebuia sa te feresti de rachete pana ajungeai pe o nava.
Mai era in joc si un doctor nebun care facea inventi si te ajuta pe parcus,un caine care il asista,jocul e ceva de genul 'elien,shooting,roboti,\
Caracterul avea si un cap format pe baza de extraterestru si bratul e arma lui cu care trage.
La final e un boss mare pe care trebuie sa il infrangi
C-am atat imi amintest, restul sunt minore micute.

1 răspuns:
| Florin05 a răspuns:

MDK2, l-am jucat si eu, e fain