| Jessie1234 a întrebat:

Nu reusesc sa instalez noua versiune Skype deoarece la finalul instatalarii mi se restarteaza calculatorul.Am incercat de 100 de ori. Si nici vechea verisiune nu ma mai lasa sa o folosesc, imi spune ca pentru a ma conecta la skype trebuie sa instalez noua versiune.

O mana de ajutor, please?

Thanks

Răspuns Câştigător
| WolffBoy a răspuns:

Daca folosesti Windows 8 sau 10 poti folosi Skype Preview din Shop-ul windows-ului pentru a evita restartarea cu aplicatia de desktop, daca folosesti Windows 7 incearca sa dezinstalezi Skype-ul, il descarci iar si incerci sa il instalezi, daca tot se restarteaza este posibil sa fie de la un program pe care il ai instalat (fiind posibil sa nu stii care este) sau de la windows.

1 răspuns:
| tintareco a răspuns:

Dacă ai instalat uBlock Origin, sau ori ce add block, dezactivează-l pe moment.