| Deryon a întrebat:

nu stiu daca am pus intrebarea la categoria unde trebuie dar am nevoie urgent de ajutor cu laptopul.
Am windows 7 si cand incerc sa pornesc calculatorul imi apare un ecran albastru si scrie repede o eroare si imediat imi da automat restart la laptop... fix cand dau start windows normal sau ceva de genu... precizez ca nu imi intra pe desktop, si cu F8 nu prea merge nimic nici restore. DAU FUNDA PROMIT! PS acum sunt pe telefon happy

2 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Pai cred ca o sa iti mearga doar in Safe Mode si e de la HDD sau de la placa video

| ioana291 a răspuns:

Salut, si eu am patit de cate-va ori cu laptopul ca atunci cand il deschideam imi aparea un scris ceva apoi ecranul era albastru si eu i-am schimbat windows-ul. cred ca ai putea incerca sa iti schimbi windowsul poate ti sa dezinstalat.