| CBogdannnnn a întrebat:

Nu stiu daca asta e categoria buna, dar am o problema pe... facebook! Rusine sa-mi fie...
Dupa intru pe contul de Fb. stau 5 minute si chatul devine transparent(ca si cum m-as fi deconectat).Pot trimite mesaje, dar nu vad raspunsul. Abia dupa 10 minute de la mesajul dat trebuie sa dau relog ca sa vad raspunsul.
Nu stiu ce trebuie sa fac! Ajutor :S

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MyraM a răspuns:

Nu poti sa faci nimic..este de la internet am mai patit si eu

| CBogdannnnn explică (pentru MyraM):

Ba da, a trebuit sa reinstalez Google Chrome/Mozilla Firefox ca sa mearga happy