| YourDeath a întrebat:

Nu stiu daca e categoria buna, dar vad ca are "online" in nume...deci cred ca merge. Am o problema cu YouTube-ul...cand intru pe el, caut un videoclip, dau pe el, si imi apare "An error occured, please try again later". De la ce imi apare asa? Folosesc Gogle Chrome.Trebuie sa schimb ceva la el? Sau ce mama lui? Daca da, dati-mi link cu ce trebuie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe mozilla, setaza mozilla ca pagina de pornire si o sa vezi ca iti merge.