| florincata a întrebat:

Salut nu stiu de ce dar deodata a inceput sa mi se miste greu caracterul in elder scroll v skyrim merge lent de tot nu mai pot alerga. sti cumva ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| snoppy a răspuns:

Probabil ai pe tine un heavy build si tu esti pe dexterity sau inteligenta si atunci e logic ca nu poti folosi acel echipament...da-i jos itemele de pe caracter si incearca sa mergi sa vezi!

2 răspunsuri:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si o sa scapi de problema 100%.

| RememberTinKode a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Sau, ia-ti alt calculator.Ce raspuns de ca....at dai si tu ma.
cauta la key butonul de run/walk de acolo pare sa fie problema