| SebySeLL a întrebat:

Salut, o intrebare, cine are cont de paysafe si-mi poate raspunde!
De exemplu, imi creez cont de paysafe card (pe internet) si merg, sa cumpar de la un magazin un paysafe de 5euro (exemplu) si il bag in cont, sa zicem ca peste 1 luna, am de platit ceva online, o factura, pot scoate banii de pe contul paysafe si sa platesc factura online?
Totul fara a avea card, sau ai lua in mana, totul online! Se poate?
Doresc o explicatie detaliata va rog!

Răspuns Câştigător
| PaulSergiu a răspuns:

Daca acea factura accepta plata prin paysafe da. Daca doresti sa castigi bani usor cu pc-ul tau intra aici si descarca aceasta aplicatie trebuie doar sa tii pc-ul deschis retragerea minima fiind de minim 2.5 dolari https://earnmoney.network/get-paid/?today=GO:77855

| SebySeLL explică (pentru PaulSergiu):

Si, cum fac sa platesc acea factura? Cum iau banii din contul meu paysafe si ii transfer pentru factura aia?
Cu ajutorul unui cod?
Direct de pe site, de pe contul PaySafe online

1 răspuns: