| DanutzRosu a întrebat:

O intrebare de CS1.6. il am pe Steam. joc simplu, fara CFG-uri si alte rahaturi. Editez decat config si adaug arme pe F-uri. Ideea este ca imi sare tinta cateodata in sus, sau. daca i-au mana dupa mouse se misca usor stanga sau dreapta. De la ce sa fie. In rest in alte jocuri nu am problema. Nu cred ca e de la Mouse. La CS GO merge excelent. Am reinstalat Steam-ul si degeaba

2 răspunsuri:
| Alynescu22 a răspuns:

Da am avut si eu problema asta si iti spun sigur ca de la mouse este incearca cu altul sa vezi

Răspuns utilizator avertizat