| GabiIancu2001 a întrebat:

Salut! O intrebare pentru gameri. Vreau sa imi iau o consola și nu stiu ce sa aleg intre ps4 sau nitendo switch. Mentionez ca ma intereseaza doar partea de gaming adică sa aiba cea mai largă gama de jocuri și după grafica și restul.De nitendo switch am auzit foarte puțin, nu prea cunosc această consola de ps4 stiu cate ceva, dar vreau să văd și opinia voastră, care este cea mai bună având în vedere criteriile mele? Multumesc.Dau funda

4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Salut
https://www.google.com/......ps4/%3Famp

Aici vezi diferente hardware.
Cat despre jocuri foarte multe titluri sunt comune ( si la Nintendo si la Sony ) insa sunt unele care sunt special create doar pentru un anumit tip denconsola. Acum si in functie de preferintele tale.

| GRYM2 a răspuns:

Clar PS4

| IonutLOL a răspuns:

Ps4 bro

| jdavy209 a răspuns:

Iti recomand un Ps4, eu am Ps3 si sunt extrem de multe jocuri, cred ca pe Ps4 sunt si mai multe