| Florin_Paul_1996_YD98 a întrebat:

Salut.(o sa am multe greseli de gramatica pentru ca intrebarea este pusa pe fuga)Am un mouse si nu merge bine.Cand ma joc jocuri cand misc foarte repede mouse-ul cursorul incetineste adica se blocheaza.Nu stiu daca este de la senzor.Am schimbat mouse-ul,an luat altul, dar tot aceeasi problema am.CAnd misc prea repede se blocheaza cursorul.Va rog e urgent. PS:Nu este de la mousepad.

2 răspunsuri:
| Anonim98373 a răspuns:

Deci eu nu prea am inteles dar iti spun din ce am inteles bun deci apasa pe windows key si cauta mouse da click pe un mouse si dati sensivitatea mai mare asa va functiona si cursorul mai rapid sper ca te.a ajutat daca da un raspuns si funda big grin