| madalin28 a întrebat:

Salut.Pana acum cateva zile calculatorul mergea perfect, dar acum cand il aprind nu imi apare nimic si becul de la monitor se aprinde si se stinge ca atunci cand este stins pc-ul si dupa ce astept aproape un minut imi apare un scris cu negru in care scrie Bios Recover si apoi incepte sa imi arate ce procesor este dupa care porneste obisnuit si merge perfect pana il sting si il aprind.Ce are?

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu sunt sigur. Poate fi de vina BIOSul sau windowsul. Asta e doar o parere! Iti urez succes in rezolvarea problemei tale!

| madalin28 explică (pentru YoChriss):

Salut.crezi ca este posibil de la windows dar l-am instalat acum cateva saptamani?