| EU13Nmc a întrebat:

Salut! Pana de curând am deținut PlayStation dar acum as vrea sa trec pe xbox, problema e ca nu stiu ce sa aleg dintre un xbox one s 2 manete + jocuri sau un xbox series s pe care l-am găsit la pret putin mai mare doar ca vine fara jocuri, anunț de acum ca intentionam sa fac si un abonament la game pass oricum. Acum vine si intrebarea, ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Ala mai vechi e mai ieftin si cu bonusuri ca sa scape de el, pentru ca INTOTDEAUNA o consola mai veche mai devreme sau mai tarziu devine obsolete (nu se mai fac jocuri noi pentru ea) asa ca, ia-ti pe aia mai noua cu multa incredere

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Xbox series s. Pentru one nu o sa se mai faca jocuri si o sa regreti pe parcurs cand apar titluri noi.