| 12Darius13 a întrebat:

Pana ieri ma jucam fortnite, ieri i-am bagat windows-ul deoarece facea ceva figuri pc. iar acum daca dau pe fortnite mi se stinge monitorul si imi spune ca si cum cablul nu este conectat. Iar atunci trebuie neaparat sa restez pcul.

3 răspunsuri:
| Protegent a răspuns:

Vezi ca nu cumva sa fie ceva din cablu, gen sa nu cumva sa nu faca contact.

| 12Darius13 explică (pentru Protegent):

Doar pe fn pățesc asta. m-am jucat assassin și nimic a mers perfect după ce am ieșit de pe asasin am dat să intru pe fn. a dat să pornească jocul apoi s-a închis monitorul

| 12Darius13 explică (pentru 12Darius13):

Și am uitat sa spun : cu placa de la AMD pățesc asta. daca intru cu aia de la nVIDIA merge