| dragosirl a întrebat:

Salut! Pe Eneba pot cumpara jocuri folosind paysafe? dar nu card, vreau sa cumpar cu foaie din aia., merge?

3 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Nu, de cativa ani in urma PaySafeCard a introdus aceasta optiune de a incarca codurile in portofelul MyPaysafecard.
Iti poti face cont acolo, il verifici si ulterior iti inscrii codul pe site.
Doar asa poti face cumparaturile.

| dragosirl explică (pentru Adbbmsh):

Deci imi fac un cont d ala mypaysafecard, si bag codul de pe foaie acolo ca sa mi puna banii? si dupa la cumparare bag email si parola sau altceva?

| Adbbmsh a răspuns (pentru dragosirl):

Dupa ce cumperi o sa te puna sa te loghezi in contul de mypaysafecard folosind utilizator si parola! atat.