| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

Salut, pe un metin2 pvp care caracter este mai bun, eu as prefera Sura AM sau War Mental dar daca credeti ca altul este mai bun atunci o sa aleg altceva, argumentati cat de cat raspunsul.

2 răspunsuri:
| Axattys a răspuns:

Sura sau ninja sau war (cu sabia verde dacă ești bulangiu ca mine și știi să-i oftici cu stun-u'). Sura bm sau ninja dar pă cuțite că așa-i in Romania trebuie să dai la ficat rău. Nu, glumesc, am jucat metin ceva timp și-am constatat că ninja-ul pe lame e bun și pentru duel și pentru pvm. Depinde mult de iteme

| Draghi a răspuns:

Depinde de itm, iti recomand sura bm(daca sv-ul nu are multe iteme cu aparae magie) daca are multa aparare magie gen os, roua, ape recomand ninja arc sau war mental, cam astia sunt cei mai buni, sau ai mai putea incerca ninja lame dar trebuie sa stii sa joci foarte bine