| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Salut.Pentru cei care joaca SA:MP. Vreau sa va intreb de ce tot i-au CRASH daca eu nu am instalat nici un mod.Jocul este original, inainte nu lu-am crash dar acum vad cand intru in SA:MP i-au crash.Am incercat sa intru in Single Player dar tot i-au crash.
De ce? Dau funda!
P.S: Pentru cei ce joaca SA:MP, intrati pe Romania Roleplay, este un server de HARD RP pe care nu intra toti copiii.

Răspuns Câştigător
| Nejmoq a răspuns:

Este bun calculatorul. Pai, se pare ca nu ai instalat ceva corect. Verifica ceva.

2 răspunsuri:
| Nejmoq a răspuns:

PC slab.

| Alexutzu_Alex_1980 explică (pentru Nejmoq):

PC Slab? Mi-au mers jocuri gen Assasin Creed Black Flag, GTA IV, FIFA 14, Max Payne 3 fara nici o problema si tu imi spui mie ca am PC Slab?
PC-ul meu:

Windows 7 Ultimate SP1 32-bit

Procesor AMD Phenom II X2 550 3.10 GHz

Rating: 5.3
etc...

| Nejmoq a răspuns (pentru Alexutzu_Alex_1980):

Este bun calculatorul. Pai, se pare ca nu ai instalat ceva corect. Verifica ceva.