| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pentru orice joc luat, cumparat pentru pa4 ai nevoie de ceva sa le joci online? De exemplu GTAV nu-l pot juca online, god of war la fel, titan fall 2 la fel, nimic din call of duty si asa mai departe. Pt middle earth Shadow of war va trebui sa cumpar ceva sau merge si online? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Presupun ca ai vrut sa scrii PS4. Pentru online ai nevoie de abonament playstation plus.

| xVictor a răspuns (pentru Intruder19):

Da. laughing nu merge absolut nimic pe consola fara rahatu ala de psplus, abonamentul vietii? big grin

| Intruder19 a răspuns (pentru xVictor):

Online, nu. Te poti juca doar single player.