| Xander112 a întrebat:

Pentru unii poate parea amuzanta intrebarea, dar care este diferenta dintre fiveM si GTA V Online? Am cautat pe google, dar nu prea am gasit o explicatie clara. Dau funda, fara sa stau la discutii celui ce imi explica si mie diferenta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

GTA V Online este un gunoi pe laga FiveM in care poti sa joci pe serverele roleplay. Pe GTA Online te omoara cine vrea cand vrea + ca sa te apuci acum de gta online dupa ce toti au deja levele mari trebuie sa faci misiuni banale si prost gandite. Pe FiveM e mult mai simplu plus ca e plin de servere Romanesti.

1 răspuns:
| Geo30033 a răspuns:

Gta v online este freeroam, faci ce vrei nu ai treaba cu nimeni faci bani greut si admini vezi rar, pe fivem sunt servere de roleplay si de freeroam mai pe scurt e un mod cu servere care contine servere cu moduri si o sa ti ia niste spatiu daca vizitezi multe servere, la serverele roleplay n ai voie sa ti iei masini de astea tanc, zburatoare, care sar sau cu rachete.