| mrbutt a întrebat:

Salut persoana in fata monitorului!
Cateodata cand vreau sa descarci un file pe net si ma duc pe un site anume imi da de facut un survey mereu este ceva ce la sfarsit duce la cererea nr meu de telefon.
Sunt aceste lucruri reale sau sunt doar un hot care vrea sa-mi stie numarul de telefon?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Haha, nu e vorba doar de numarul de telefon. O sa iti ceara si ceva credit la porcariile alea de survey-uri.
P.S. Stai calm si las-o mai moale cu hackurile pentru jocuri...

| mrbutt explică (pentru KodrutZ):

Nu sunt hackuri pentu jocuri doar un pot sa astept pentru o aplicatie (ClumsyNinja) sa vina pentru android si am cautat un apk file pentru clumsyninja si a aparut un mesaj cu "hei da-mi numarul de telefon sau te tai
ADICA!? iti voi da apk fileul
P.S
doar voiam sa stiu daca aceste lucruri sunt reale

| KodrutZ a răspuns (pentru mrbutt):

Ete, prostii. Scamuri. Cine musca, musca. Cum a fost bazaconia aia de virus cu FBI/Politia Romana...

| mrbutt explică (pentru KodrutZ):

Iti multumesc pentru ajutorul tau big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru mrbutt):

N-ai pen' ce!