| Hundrea a întrebat:

Placa asta video GIGABYTE GeForce® GT 730, 1GB GDDR5, 64-bit pot s-o pun pe Dell optiplex 755 mini tower placa de baza are slot de pci express 16x 1.0 si placa 2.0 16 x. merge.Dar sper ca nu-i nicio problema cu sursa sau cu unitatea.

2 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Da, nu este nici o problema daca placa ta de baza are 1.0 iar placa are nevoie de 2.0. O sa-ti mearga.

| EusebiuPWN a răspuns (pentru EusebiuPWN):

E posibil sa nu ai suficient loc in carcasa, fiind una de marime mica.