| RsKd a întrebat:

Placa Sapphire Radeon HD7750 1GB DDR5 128-bit este compatibila cu pc meu?

Intel(R) Pentium(R) CPU G620 @ 2, 60Ghz.

Placa de baza:: MSI H61M-P21 (M.S-7680)
Placa video: NVIDIA GeForce 210.
3GB RAM.
Sau daca nu placa aceasta http://www.emag.ro/placa-video-msi-nvidia-geforce-gt630- 4096mb-gddr3-128bit-dvi-hdmi-pci-e-n630gt-md4gd3/pd/ELF4 KBBBM/.

+ ca o sa mai adaug 4gb ram. O sa imi mearga BattleField 3

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Cu 7750 sigur vei putea rula Battlefield 3 cu cadre pe secunda acceptabile.
Daca intr-adevar vrei sa cumperi inca o bareta de 4 gb asigurate ca aceasta este prima care va fi incarcata.