| cip1 a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna de ce imi ruleaza Gta 4 intrerupt pe PC? Am Windows 7 Ultimate(32bit),placa ASUS EAH5450, Procesor Intel Celerom CPU G530 2,4 ghz, Ram 4 gb ( 2, 99 utilizabili). Multumesc!

5 răspunsuri:
| Help4u a răspuns:

Poti sa imi lasi un mesaj cu problema ta si eventual o captura de ecran la adresa claudiu04111997@consultant.com si gasim solutia.

| cip1 explică (pentru Help4u):

Salut! O captura ecran cu sistemul sau din joc?

| Help4u a răspuns (pentru cip1):

Cu detalii din sistem. Dupa o analiza, iti trimit raspunsul tot prin email!winking