| Alexandru_Gaievici_1989 a întrebat:

poate sa imi spuna cineva daca aceasta placa video este mai buna de cat un gtx 1050 ti. multumesc https://uk.webuy.com/product-detail?id=sgranvigtx7704ga

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CosminFlo a răspuns:

Sunt cam la egalitate, si chiar am fost surprins sa vad asta, pe foaie bate cu foarte putin 1050ti adica ar fi o alternativa buna la 1050ti, vad ca e mai ieftina, dar am o impresie ca jocurile sunt mai optimizate pentru placile mai noi, dar nu cred ca este gresit daca ai lua placa aia.