| Hogosel a întrebat:

Salut!
Poate sa ma ajute cineva cu o problema legata de placa mea de baza de la pc?

Deci in aplicatie imi arata ca placa de baza are 110-120 grade, dar e imposibil sa aiba atatea chiar si imediat cand pornesc pc u imi zice ca are temperatura asta, pe langa asta performanta in jocuri este afectata rau, de ex: in lol de la 240 fps am 50 60

Nu stiu ce sa ii fac am cautat orice pe net dar nu gasesc, o fi o problema la ceva senzor de caldura sau habar n-am

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Du pc-ul la curatat