| SpikeSpigel a întrebat:

Pot sa adaug un card de debit(salariu) la paypal? Am un card MasterCard pe care primesc salariul, exista posibilitatea sa il adaug pe paypal? Am incercat de cateva ori si imi tot da o eroare...

1 răspuns:
| h3llboy666 a răspuns:

Poti doar daca atunci cand ti-ai facut cardul ai cerut ca acesta sa fie si pentru tranzactii online. Poti verifica acest lucru la banca care ti la emis sau sa ceri sa ti-l faca pentru tranzactii online, mi se pare ca te costa cam 2 euro.