| rLdw0w a întrebat:

Salut prieteni, am Steam si am primit un email de cand era Black Friday, email-ul era de la Steam si continea o licenta cs 1.6, 500,000 de utilizatori steam au primit asa ceva, problema este, unde trebuie sa o introduc? am intrat pe steam si am scris "Counter Strike" la store dar nu stiu unde bag codul. Ma poate ajuta cineva? funda!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Descarci steam-ul, il instalezi, iti faci cont, intri in el, dai la library si in stanga jos ar trebui sa scrie +Add a game, apoi dai Activate o product on steam.
dar dupa cum a spus si jimm999, s-ar putea sa fie o pacaleala acel cod si sa nu mearga.

| jimm999 a răspuns:

Ma e spam cd-key-ul nu e validhappy