| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pun intrebare aici, pentru ca domnii de la Steam nu binevoiesc sa ma ajute. Deci miercuri eram logat in cont, totul bine, si joi cand am venit de la scoala nu a mai functionat parola. Am dat pe retrieve a lost account, dar nu primeam niciun mail pe adresa mea, ma gandesc ca cel care l-a furat, a schimbat adresa. Am reusit cumva sa ii dau "LOCK". Interesant e ca nu m-a delogat de pe Cs:Go lounge... Am facut pana astazi in jur de 3 tickete, si nu am primit nici un raspun, aveam "doar" 8-9 jocuri, valorau undeva la 100euro, nu e cine stie ce, dar la CsGo aveam un rank cat de cat bun (Master Guardian)... Puteti voi sa ma ajutati cumva?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Verifica-ti adresa de email, dupa mesajul in care ti se precizeaza ca ti-a fost schimbata adresa/parola pe contul de steam.

P.S: Nu pierde din vedere faptul ca SINGURELE persoane care te pot ajuta sa-ti recuperezi contul sunt cei de la Steam.

| alinusugb a răspuns:

Cei de la steam pot sa te ajute.