| costiceacristian200 a întrebat:

Puteți să îmi dați un program bun că să mă pot juca fortnite pe boosteroid pe pc? Fără Smart Game Booster! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Apoka a răspuns:

Salut, poti folosi Geforce now, si platedti doar 5 euro, odata, si nu platesti in fiecare luna, ci nu o luna cum platesti la boosteroid (la ala platesti 10 euro pe luna.)

| LorenzoRon a răspuns:

Salut, Cristi!

De ce nu incerci insusi numele pe care l-ai mentionat?

https://boosteroid.com/
Il folosesc mai multe cunostinte care nu s-au plans de el, cu exceptia internetului care le face figuri uneori, dar avand in vedere ca jocurile se misca fara nicio problema, iar abonamentul costa 10 euro lunar, merita.

Ai grija ca niciun joc nu este inclus in pachetul de 10 euro, iti recomand sa folosesti trial-ul si sa-l testezi mai intai, ca sa nu arunci banii degeaba.

Succes!