| AlexandruHS a întrebat:

Puteti sa imi spuneti care joc Metin este mai bun, mai interesant?
Cumva Metin 2 ro?

3 răspunsuri:
| SHOTO22 a răspuns:

Frate, eu am jucat ff multe metinuri la viata mea, si ei bine eu iti recomand : Hammer ( daca vrei sa donezi ), Imperial ( poti face rost de iteme site prin munca bine inteles ), LastFight ( daca vrei unu PVP, doar sa te lupti, ROmania daca vrei sa muncesti multt si sa vinzi contul big grinD

| AlexandruHS explică (pentru SHOTO22):

Deci...care e mai bun dupa parerea ta? CE parere ai de Metin2Calliope?

| SHOTO22 a răspuns:

Pai depinde, vrei sa cresti mult?