| FauK3 a întrebat:

puteti sa-mi dati si mie niste servere deathrun cs? dintr-astea cu comanda knife si respawn(daca stiti pune-ti si cu trail). va rog ca nu mai am ce sa joc si acum am impresia ca l-am tras degeabaworriedworriedworriedworried!?

Răspuns Câştigător
| CrazyJok3r a răspuns:

Dr.helpcs.ro,dr.highcs.ro,dr.neamt-zone.in,dr.gamebox.ro,dr2.gamebox.ro,deathrun.gamegate.ro,dr.proserver.ro,DR.CS-GOTHIC.RO,dr.tryagain.ro,dr.diavola.ro,dr.alphazone.ro,Dr.lgz.ro,dr.mediacs.ro,drx.freakz.ro,dr.pronion.ro,deathrun.goodcs.ro,dr.indungi.ro
Funda?

3 răspunsuri:
| FauK3 explică:

Mersi mersi mersi mitu333! ca n-aveam ce face pe pc asta

| pageup a răspuns:

Connect dr.nextcs.ro go go go

| Anonimu09 a răspuns:

Ti le-a spus mitu333... pe toate cam.laughing)