| AdytzuFCRMA a întrebat:

Salut puteti sa-mi spuneti daca imi merge NFS Rivals pentru ca am facut niste verifica si spune ca nu-mi merge, am urmatoarele componente: placa video nVIDIA gforce gt630 2 gb ddr3 si procesorul AMD Athlon x2 255 si 2 GB ram dau funda care imi spune sincer daca imi merge si daca nu ok!?

Răspuns Câştigător
| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

Pe minim merge 100% si bine u scada in cearca apoi vii cu funda... daca vrei iti dau save 100% l-a terminat pe ultra succes

3 răspunsuri:
| Aallexxuuttzzuu a răspuns:

Poate o sa-ti mearga la setarile minime de grafica, dar si daca iti merge o sa mearga sacadat

| AdytzuFCRMA explică (pentru Stefanutz_Caragata_1992):

Poti merge pe strada si sa faci ce vrei sa te plimbi daca tot are 30 gb

| AdytzuFCRMA explică (pentru Stefanutz_Caragata_1992):

Dami si mie salvarile pe facebook Adytzu fcrma
ok