| sebastian11sebi1106 a întrebat:

Salut recent am fost promovat ca lider pe un server de samp si imi caut co-leader dar nu stiu ce intrebari trebuie sa ii pun.
P.S:Sunt lider Ballas

1 răspuns:
| StGaLLa a răspuns:

Esti lider dar tu ca lider nu sti ce intrebari sa-i pui poate fiindca nu stie ce intrebuiitari are lideru.....Joc de 5-6 ani SA:MP dar sa zicem ca esti la inceput si creca si serveru e unu fantoma pune si tu intrebari de genu 1: ce faci daca 2 se cearta cum vei actiona 2: care ore esti dispus sa oferi jocului cat si forumului 3: Restu mau gandeste tu si la cerintele modului impuse de server daca e RPG sau Godfather cum e la waruri limbaju vechimea recomand si asta conteaza vechimea daca ai de abia cateva zile incearca cateva zile bune singur sa-ti faci o echipa in factiune sa vezi cum sta treaba alege un co leader in binele factiuni si cresteri la waruri pana la urma e gang nu factiune pasnica un co leader bun la arme, deagle ati va facea simtita prezenta