| HihihiHahaha a întrebat:

Salut, recent am gasit o camera web de-a mea mai veche, am vrut sa vad dac amerge. Am instalat driverele, tot, si nu potrneste, CD cu drivere fiind pierdut. Si am luat de pe net driverele... Si nu imi arata iconita de dechidere pe ecran, ce sa fac?

1 răspuns:
| Everestcompany a răspuns:

Camera web doresti sa o folosesti pentru Yahoo, Skype? Camera mea web, de exemplu, functioneaza si fara driver, adica pot fi vazut. Driverul iti ofera control total asupra tuturor functiilor camerei web(cadre, culori etc. ).