| Adrian_Ady_1980 a întrebat:

Recent mi-am instalat Windows 7 Professional la fel ca fratele meu, dar a spus ca nu ii merg unele jocuri.Deci ar fi mai bine sa imi bag Windows 7 Ultimate sau sa il pastrez pe acesta. Mie deocamdata imi merg jocurile dar nu stiu in viitor cum se va comporta windows-ul.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Diferenta dintre Professional si Ultimate este nesemnificativa, Ultimate are cateva chestii in plus pe care nu le vei folosi niciodata, iar in gaming diferentele sunt 0.