| Constantin_Dany_B._1999 a întrebat:

Salut...
Recent un prieten a deschis un server de metin si acesta a dorit sa imi dea gradul de GM.
Problema este ca de cate ori incerc sa intru pe caracterul cu Gradul acordat, jocul ma scoate automat, dar daca intru pe orice alt caracter, pot juca linistit si nu ma scoate.

Are cineva idee? Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| AndreiIonut24 a răspuns:

Salut! Este un bug din joc, Trebuie sa vorbesti cu cel care ti-a dat gradul sa ti-l scoata, apoi in momentul in care intri in joc sa ti-l dea inapoi.
Ulterior relog, si merge.