| Dumitru_Andrei_Lucian_1990 a întrebat:

recomandati-mi si mie niste jocuri OPEN WORLD pentru :Intel core 2 duo e8400 3ghz, 2 gb ram, video card 1 gb

Răspuns Câştigător
| Romb3r a răspuns:

GTA IV(cred ca s-ar putea sa-ti mearga si V), The Elder Scrolls:Oblivion, Minecraft, The Elder Scrolls:Skyrim, Mafia 1/2, Assassins' Creed 1/2.Doar pe-astea le stiu.

| userul7200 a răspuns (pentru Romb3r):

GTA 4? GTA 5? Nici-o sansa!

| Dumitru_Andrei_Lucian_1990 explică (pentru userul7200):

Am gta 4 am jucat pe pc
am cd original

| userul7200 a răspuns (pentru Dumitru_Andrei_Lucian_1990):

De jucat poate l-ai jucat, dar ti-o fi mers cu 5 fps...

| Romb3r a răspuns (pentru userul7200):

Am spus ca vor merge(poate), nu ca vor rula la setari Ultra.Ar fi norocos daca le-ar putea rula cu setari ultra-low cu 30+ fps.

5 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Just cause 1 si 2, risen 1 si 2, prototype, nfs undercover, gothic 3, Mount&Blade Warband, dead island, outcast, fable, farcry 2, spider-man 2, fallout 3