| AlinAlexAlinSavu a întrebat:

Regret enorm ca mi-am modat consola xbox 360 si am astat asa cu ea de un an.Nu sunt multumit deloc nu imi place de nici o culoare o urasc.Nu ma distrez deloc cand joc jocuri piratate.Acum intrebarea este : (putin absurda dar nu am alta alternativa) as putea demoda xbox adica sa cumpar niste piese care sa le inlocuiasca pe cele hackuite sau nu stiu exista vreo modalitate sa pot juca online?

3 răspunsuri:
| Alexandru_Spulber_1996 a răspuns:

Nu poti scoate modarea...si da. poti sa joci online chiar daca ai modata consola, cred ca tu ai RGH key-u' daca nu iti merge online, Este modarea JTAG care iti merg toate jocurile online si single-player. Dar nu stiu daca se mai gaseste la noi, in afara gasesti peste tot.

| AlinAlexAlinSavu explică (pentru Alexandru_Spulber_1996):

Ok,multumesc foarte mult!

| AlinAlexAlinSavu explică (pentru Alexandru_Spulber_1996):

Ok,multumesc foarte mult!