| danmorozan22 a întrebat:

Salut,rog sa ma ajutați, nu mi se incarca video-clipurile pe Youtube de 2 zile, si am re-instalat Java si Flash Player, am dat si restart de cateva ori.am incercat cu Google Chrome, Opera, Mozilla. dar nimic. Care ar fi cauza?

4 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Dezinstaleaza :
Programele urmatoare sunt riscuri de securitate:
-Java
-Adobe Flash Player ( HTML5 e noul plugin pentru videoclipuri)
Dezinstaleaza si Reinstaleaza:
-Chrome
-Firefox
HTML5 e noul plugin pentru videoclipuri, nu ai nevoie de varianta de la Adobe, Chrome are instalat propriul flash player.
Daca problema persista, verificare totala de virusi sau reinstaleaza windows-ul.

| danmorozan22 explică (pentru DavidoffUser):

Ok, mersi mult, acum incerc.

| danmorozan22 explică (pentru DavidoffUser):

Tot nu merge...

| SalatăGamingHD a răspuns:

Daca problema persista incearca sa faci un reinstall la windows bafta!