| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Sa strâng bani jumătate de an și sa îmi cumpăr un Xbox360 și o plasma sau sa strâng bani un an și sa îmi cumpăr un ps4 și o plasma?

6 răspunsuri:
| asuari a răspuns:

Plasma clar o cumperi, deci asta sare din schemă. Nu este nevoie să te dai mare că îți permiți așa ceva rolling on the floor
Întrebarea este daca să îți iei Xbox360 sau ps4. iar răspunsul este PS4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi-as lua nici una nici alta, dar PS4 are mai mult potential si este facut de o firma mai buna decat XBOX360, adica Sony > Microsoft

| AgentTorque a răspuns:

Mda parca acu cateva zile intrebai de pc-uri?

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru AgentTorque):

Îmi iau acel pc pentru la Oras(Când mai e cu școala alea alea) ca e mai ok si când ma duc la țara in vacanța sa am pe ce juca

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru asuari):

Îmi poți recomanda o plasma mai ieftină dar buna pentru ps4? Pana in 7 milioane ca bugetu

| asuari a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Cam greu sa găsești ceva.
Dar o să mă uit