| TwiSsTT a întrebat:

Salut scuze pentru intrebare dar as vrea sa stiu si eu cum se face meniul de la Unturned negru.Adica am vazut multi youtuberi care au meniul negru si cand intri sa te joci si as vrea sa stiu.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Nu-ti trebuie niciun update. Jocul trebuie cumparat pentru a-l avea "cu negru". Eu il am, costa doar 5 Eur, n-a fost mare lucru desi a fost o achizitie FOARTE buna (100+ ore).

| TwiSsTT explică (pentru CrappinMorth):

Mi-am dat seama si eu l-am cumparat
E foarte fun jocul!

3 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Va trebui sa iti dai update la versiunea beta 3.5 sunt tutoriale pe internet Funda?

| TwiSsTT explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Am dat deja update sunt pe 3.9.9.5 si am aflat deja ca e pentru donatori.