| ROSTEK a întrebat:

Salut, se marita sa imi dau
pc-ul, monitor-ul si perifericele la schimb cu un PS4 Slim 500 Gb + Gta 5 + Diferenta 200 RON?

-------------------------------------
SPECIFICATII PC

Processor: Intel Core I5 7400 3. 0ghz
Ram: 4Gb Crosair
Hard: 1Tb
Placa Video: Nvidia Geforce Gt730 2Gb

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Depinde de tine, cumva mai ai bani sa faci upgrade la pc? daca nu si vrei doar sa te joci fara sa te uiti la fps-uri atunci poti sa iei consola, dar ai grija ca acum cat o sa tina nimeni nu stie, daca se face plina de praf mai mult de 20fps-uri n-ai sa vezi de la ea, stiu ce zic ca am avut si ps4 slim si xbox one S.